Biz Kimiz?

arvato teleservice elektronik sektöründe mobil telefonlara ve diğer sektörel ürünlerin farklı markalarına aynı yapı içerisinde, teknik destek veren Alman orjinli bir teknik servis organizasyonudur. 

Şu an arvato teleservice tamamen Arvato/Bertelsmann şirketler grubuna aittir. Bertelsmann Almanya’da 1835 yılında kurulmuş uluslararası bir medya şirketidir. 50 ülkede faaliyet gösteren ve ana faaliyetleri televizyon (RTL Group), kitap basımı (Ramdom House),dergi basımı (Gruner+Jahr) ve dış kaynaklı servis( arvato) olan şirketin tüm dünyada 100.000’in üzerinde çalışanı vardır.
arvato teleservice, servis sağlayıcılar ve üreticilerden bağımsız olarak çalışır. Cep telefonu satmaz ancak profesyonel lisans anlaşmalarıyla bu iki grup ile ilişkisi vardır.
Teleservice müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel iletişim cihazlarının satış sonrası hak ettikleri yüksek kaliteli hizmeti, dünya standartlarında ve yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Teleservice müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf servis hizmetini sağlamaktadır.
Teleservice bugün iş ortaklarına ve bayilik anlaşmaları şirket içi eğitim programları, kurye ve kargo hizmetlerinin ücretsiz olarak sağlayarak pazardaki katma değerinin hissettirmektedir.
2003 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , 2004 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri 01.02.2005 tarihi itibariyle entegre edilmiştir.

 

 

 

 
Twitter Facebook