arvato services

arvato

bertelsmann

 
  Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Haberler  |  PartnerNet (TS2000)  |  İnsan Kaynakları  |  İş Ortaklarımız  |  Cihazımın Durumu  |  İletişim
Cihazımın durumu
Lütfen aşağıdaki alana servisimizdeki cihazınızın IMEI numarasını yazınız.
IMEI
 
 
 
 
 
 
TS2000 Online
TS2000 Online
 
arvato teleservice...
 
arvato teleservice elektronik sektöründe mobil telefonlara ve diğer sektörel ürünlerin farklı markalarına aynı yapı içerisinde, teknik destek veren Almanya orjinli bir teknik servis organizasyonudur.

arvato teleservice, servis sağlayıcılar ve üreticilerden bağımsız olarak çalışır. Cep telefonu satmaz ancak profesyonel lisans anlaşmalarıyla bu iki grup ile ilişkisi vardır

Tanıtım ve Tarihçe
Teleservice Telecenter Esbjerg olarak 1985 de Danimarka'da kuruldu.Telsiz ve NMT hücreli telefonlara teknik servis hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı.Cep telefonu sektöründeki gelişmelerden kısa bir süre sonra katlanarak artan teknik servis ihtiyacı Teleservice yi bu alana konsantre olmaya zorladı.1992 de Telecenter Esbjerg; Nokia tarafından garantili onarım teknik servisi olarak yetkilendirildi ve daha sonra Ericsson, Motorola, Panasonic ve Bosch (Dancall) gibi çeşitli önde gelen markalara hizmet vermeye başladı.

Şirket 1995 de r Esbjerg ve Teleservice Esbjerg A/S olarak satış ve servis alanlarında ayrı ayrı faaliyet göstermek üzere iki firmaya dönüştü.

Teleservice bir yıl sonra 1996 da Danimarka Odense ve Kopenhag ofislerini faaliyete geçirdi. Teleservice 1997 de Aalborg ofisinin açılışını yaptı.

Teleservice 1997 Danimarka dışındaki ilk ofisi olan Almanya Flensburg ofisini açtı ve bunu Berlin, Düseldorf, Essen, Trier ofisleri izledi.

Teleservice günümüze kadar Avusturya Viyana, İsviçre Oberageri ve Portekiz de Lizbon, Porto ofislerini açarak genişledi. 2002 de İspanya ve Yunanistan ofislerinin ofislerinin kuruluş çalışmalarını tamamlamıştır .

2003 yılı başlarında Daangard Telecom Teleservice Danimarka’nın paylarını satın aldı.

2005 yılı temmuz ayında Arvato, Teleservice grubunu devraldı. Şu an Arvato Teleservice tamamen Arvato/Bertelsmann şirketler grubuna aittir.

2001 başında Teleservice Istanbul ofisinin temelleri atıldı ve kurulduğu tarihten bu yana gelişerek bir sene gibi kısa bir sürede Ankara bölge ofisini açtı. 2004 yılı içersinde yapısına İzmir ve Diyarbakır ‘ı da ekleyen Teleservice, 2007 yılı Mart ayı içersinde Maltepe’de merkez servis noktası açarak bugün Türkiye de 5 servis noktası ile sahip olduğu bayii ve son kullanıcı portfoyüne sektördeki en kaliteli ve hızlı servisi vermektedir.

Talep gören pazardaki, güçlü iş konsepti ve esnekliğinden dolayı Arvato Teleservice bugün 12 ülkede, 1000’den fazla personelin çalıştığı, 15’den fazla servisle hizmet vermektedir.

Teleservice müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel iletişim cihazlarının satış sonrası hak ettikleri yüksek kaliteli hizmeti, dünya standartlarında ve yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Teleservice müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf servis hizmetini sağlamaktadır.

Teleservice bugün iş ortaklarına ve bayilik anlaşmaları şirket içi eğitim programları, kurye ve kargo hizmetlerinin ücretsiz olarak sağlayarak pazardaki katma değerinin hissettirmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
 


İnsan Kaynakları

 
   
© 2008 arvato teleservice